اشهدان لا اله الا الله و اشهدان محمد ا رسول الله  و اشهدان  علیا ولی الله

وقاتلوهم حتی لات فتنه …… (سوره انفاق آیه۳۹ )

الهی  برای من  این بس مایه عزت است  که  بنده  تو باشم  برایم  بسی فخر است که تو خدای من  هستی پس پروردگار ا تو  آنچنانی که من دوست می دارم  و از تو می خواهم که مرا آنچنان کن که  تو دوست  می داری.                      از مناجاتهای امام علی (ع)

خدایا ! ترا شکر گزارم از اینکه در جهالت و گمراهی بودم  و مرا هدایت  کردی و از اینکه  توسط  انبیاء عظام  و ائمه  اطهار (ع) انسانها را از جهل و نادانی به طرف نور ورو شنائی رهنمود شدی  خدایا تراشکر می کنم از اینکه امام امت  چنین بت  شکنی را خلق کردی و به همه  راهنمائی  انسانها بر گزیده و مردم ایران را که  زمانی غرق در فساد و بدبختی  بودند به اسلام عزیز و قران کریم دعوت نمود و لرزه بر اندام استکبار و کفر جهانی انداخت .

ای خدای بزرگ  ما از این شکر این همه نعمت عاجز و عاجزتریم  از دست  و زبان  که بر آید گز عهده شکرش بدر آید. پس ای خدای بزرگ این رعد و برق تکاند هنده وا سطوره تقوی و جهاد و فضیلت یهنی حضرت امام  خمینی که استکبار جهانی را به وحشت  و حیرت و غوغا افکنده  و پیروزی ستمدیدگان و نابودی  ستمگران  را نوید داده  است با قدرت لایزالت حفظ کن و تا ظهور وحتی در کنار منجی عالم بشریت حضرت  بقیه الله  الا عظم امام زمان  (عج) پایدار بدار.

واینک چند تذکرمهم که  همگی باید در نظر  داشته باشیم انشاء الله.

۱-به امت  شهید پرور و انقلابی و حزب الله  وامت امام  متذکر می شوم که همچون سابق   در جبهه های نور علیه  ظلمت  و تباهی حضور داشته  باشند و با شرکت در نمازهای  جمعه و جماعات مشت  محکمی بردهان مستکبرین  وکفار  و منافقین و ضد انقلاب بزنند  و متوجه  باشند که انقلاب اسلامی  در مراحل  حساسی  است  و اگر خدای  نکرده سستی شود  در دنیا و آخرت مسئول  خواهیم بود.

۲-شما ای رزمندگان اسلام  وظیفه و مسولیت شما  به مراتب بیشتر و مشگلتر از سایر قشر هاست ،سستی و کسالت را از  خود دور کرده  و با برنامه  های انسان ساز  اسلام  به  توانای و قدرت  خود بیفزاید و شما  که جان بر کف  گرفته اید و عاشق شهادت و لقا الله  هستید ابتدا سعی کنید  کتب  و معارف اسلامی را بیشتر مطالعه کنید  واوقات خود  را بیهوده صرف نکنید اگر وقت  داشتید هر روز  حداقل یک جز قرآن مجید نهج البلاغه خصوصا خطبه  186 و مفاتیح الجنان و توضیح المسائل  حضرت امام  را  مطالعه کرده  و خودسازی نمائید و سرباز خوبی برای آقا امام زمان  (عج) باشید.

۳-نگرانی ام  این است  که سستی  و تنبلی  ما را بگیرد و در کارها ودر  امر جنگ کوتاهی کنیم  که اگر چنین  کنیم  روزی بسختی پشیمان خواهیم شد  که کار از  کار کذشته است  پس  ای برادران بدانید  که این دنیا محل تن آسائی نیست  بلکه  محل متخلق به  اخلاق الله  شدن  و به  لقای پروردگار رسیدن است  پس  با فعالیت هر چه  بیشتر  دین  خدا  گسترش دهید که خدای سبحان می فرماید: بدانید که  اگر در راه  دین  خدا  برای جهاد بیرون نروید خدا  شما را  به  عذابی  درد ناک  مبتلا خواهد کرد  و قومی  دیگر را بجای شما  می گمارد و شما به خدا زیانی نرسانید هاند و خدا بر همه  چیز همه چیز تواناست.

۴-باید سعی کنیم  هیچگاه  تک بعدی نباشیم و با  عمل  کردن  به  همه  جهت اسلام  خود را بسازیم و سرباز  شایسته  ای امام  زمان  (عج) ونائب  برحقش  امام  امت باشیم  و تقوی الهی و نظم  را  در امور پیشه خود کنیم.

۵-از مکروهات پرهیز کرده  و به  مسحبات  عمل کنیم  (تقربوا الی الله با النوافل)

۶-از کلیه دوستان و آشنایان تقا ضا دارم که  این  بنده   عاصی  را از دعای خیر خود فراموش  نفرمایید و حلال نمایید  مخصوصا  مادرم  و برادرم  می خواهم که مرا  حلال  نموده  ودعا نمایند  به  خواهران و همسران وصیعت میکنم  که صبر و استقامت و بردباری در راه خدا  از فاطمه زهرا (س) و زینب  کبری (س) یاد بگیرند و در برابر  مشگلات بر خدا توکل  کرده  و صبر  نمایند و بر امام امت این قلب تپنده مسلمانان شهید پرور دعا نمایند و اگر سعادت شهادت نصیب  من شد  مرا  در زنجان دفن کنید و اگر جنازه ام  بدست نیامد بگوئید ما قربانی را که  در راه  خدا  دادایم پس  نمی گیریم  به امید زیارت  کربلا و قدس  و شادی قلب امام امت و خانواده  های  شهدا  رزمندگان اسلام  رزمهایتان پیروز و  گامهایتان استوار تا  وصول به  حکومت جهانی  اسلامی  در سراسر  جهان  و حکومت  عدل  حضرت  مهدی (عج) باشد.

خدایا  خدایا  تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار

اگر می خواهی  با خدا  سخن بگوئی دعا بخوان

اگر میخواهی خدا با تو سخن بگوئید  قرآن مجید

اگر می خواهی خدا با تو و تو با خدا سخن بگوئی نماز بخوان

پیامبر  اسلام (ص) فرمود بهترین  اعمال  نزد خدا سه چیز  است:

۱-نماز اول وقت

۲-نیکی بر پدر مادر

۳-جهاد در راه خدا

پیامبر اسلام (ص)فرمود: مومن کم خرج و قانع است”

حب الدنیا راس کل خطیئه”           پیامبر اسلام (ص)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها